Wśród szeroko dostępnych regałów do użytku domowego oraz w domowych biurach regały pełnią bardzo ważną funkcję. Pozwalają na swoich półkach umieścić nie tylko książki, ale wiele, ważnych w danym pomieszczeniu przedmiotów, dlatego zwracamy uwagę na ich pojemność i solidnie wykonaną konstrukcję. Regały w mieszkaniu i domowym gabinecie powinny wpływać na zwiększenie atrakcyjności wizualnej przestrzeni. Z tego względu tak dużą popularnością cieszą się regały o fantazyjnych, nietypowych kształtach.

Nietypowe regały do nowoczesnych przestrzeni

W nowocześnie urządzonych pomieszczeniach znakomicie prezentują się regały, które posiadają nietypowy kształt oraz rozstaw półek (https://www.edinos.pl/regaly) Regały o nieregularnie umieszczonych półkach świetnie komponują się z minimalizmem w aranżacji wnętrz, natomiast regały w kształcie drzewa, łodzi lub o półkach, ustawionych w optycznym nieładzie zachwycają dużymi możliwościami doboru. Zróżnicowana oferta nietypowych regałów zapewnia odpowiedni wybór spośród mebli drewnianych, z płyty meblowej lub metalowych z elementami drewna. Wystarczy dopasować regały do istniejącego wystroju. Do pomieszczeń, urządzonych w stylu industrialnym znakomicie sprawdzą się regały metalowe z drewnianymi półkami, natomiast do pomieszczeń, utrzymanych w stylu skandynawskim doskonale nadadzą się regały w kształcie łodzi lub drzewa.

regały

Regały fantazyjne – stwórz magiczną krainę

Regały o nieregularnych kształtach, w formie domków, drzew lub schodków znakomicie sprawdzają się w pokojach dziecięcych, w których poza funkcją praktyczną pełnią jednocześnie rolę miejsca do zabawy. Regały, które wyróżniają się stylistyką, odpowiednie będą zarówno dla dziewcząt jak i chłopców, pozwalając na rozwój kreatywnych pomysłów. Stylowe i nowoczesne, a jednocześnie wpisujące się w każdy styl pokoju dziecięcego – regały, wykonane z drewna są ponadczasowo modne i nie ulegają zniszczeniu. Bezpieczne dla zdrowia najmłodszych, malowane ekologicznymi farbami oraz odporne na uszkodzenie (w razie drobnych otarć można przyszlifować i odmalować) staną się ulubioną strefą zabawy dla dziecka.

regał

Regały w domowym biurze

W przestrzeni biurowej posiadamy wiele dokumentów oraz książek, które powinny znaleźć swoje, stałe miejsce. Doskonale do ich przechowywania nadają się regały, posiadające stabilną, mocną konstrukcję. Regały w domowych biurach muszą doskonale pasować do pozostałych mebli w gabinecie oraz wpisywać się w dostępną przestrzeń. Jeśli pomieszczenie zajmują dwie osoby, regały pozwalają oddzielić strefy robocze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here