Zasłanianie okien przed nadmiarem światła jest niezwykle ważne w przypadku każdego z nas. Pozwala nam na uzyskanie spokojnego odpoczynku za dnia i w nocy. Z tego powodu można jednak zdecydować się na wiele różnych rozwiązań, jak choćby rolety, żaluzje, zasłony. Można też wykorzystać różnorodne kolory i wzory. Zobaczmy zatem, dlaczego biała roleta dzień i noc będzie z nich wszystkich najlepsza.

Biel pasuje do wszystkiego

Zacznijmy od tego, że białe rolety, takie jak dostępne pod adresem https://rolety24.net/roleta-mini-dzien-noc-biala-na-wymiar, są niesamowicie uniwersalne. Biel to kolor, który pasuje do wszystkich rodzajów pomieszczeń, zarówno biznesowych, jak i prywatnych. Odznacza się nieskazitelnością, czystością, a jednocześnie budzi całą masę skojarzeń, od niewinności aż po nietykalność i przekonanie o ekskluzywności.

Biała roleta będzie sprawdzać się z każdym kolorem ścian, sufitu i podłogi. Doskonale pasuje do białych okien, ale może też rozjaśnić i rozweselić wygląd ciemniejszych, na przykład brązowych lub antracytowych okien. Jednocześnie jest dodatkiem uniwersalnym w przypadku każdego typu mebli czy pozostałych akcesoriów (np. tekstyliów). Niezależnie od kolorów i faktur, zawsze prezentuje się nieskalanie i luksusowo.

Roleta, która nigdy nie jest zbyt ciemna

Roleta dzień i noc w kolorze białym to świetne rozwiązanie dla tych osób, które chciałyby się odizolować od światła i świata zewnętrznego, ale którym nie zależy na całkowitych ciemnościach w pomieszczeniu. To rozwiązanie, które pozwala nam cieszyć się delikatnie przytłumionym blaskiem dnia, gdy świeci największe słońce. Łagodzi jego promienie, zmiękcza je i sprawia, że w pokoju panuje ciekawa atmosfera.

Co więcej, ze względu na swoją budowę, rolety dzień i noc świetnie sprawdzają się w tych wszystkich pomieszczeniach, w których chcemy często i bardzo swobodnie regulować ilość wpadającego do środka światła. Możemy dowolnie sterować ułożeniem pasków, całkowicie przesłaniając okno albo przeciwnie – pozostawiając jego sporą część wolną za sprawą nakładania na ciebie półprzezroczystych fragmentów tkaniny.

Roleta mini do każdego typu okna

Kolejną ważną zaletą prezentowanej rolety jest jej budowa typu mini. Mini to zawsze coś małego, a w tym przypadku chodzi o sposób montowania rolety. Jest pozbawiona kasety, dzięki czemu rola swobodnie zwisa na ramie okiennej. W ten sposób uzyskujemy bardzo lekki, naprawdę minimalistyczny wygląd rolety. Jednocześnie takie rozwiązanie sprawdza się w małych wykuszach okiennych i pozwala na swobodne otwieranie skrzydła okiennego, nawet gdy ściana jest bardzo blisko.

Co więcej, jej konstrukcja sprawia, że można w niej zastosować bezinwazyjną instalację. To z kolei pozwala na jej wykorzystanie we wszystkich mieszkaniach, nawet tam, gdzie nie chcemy ingerować w ramę okna. Z bezinwazyjnym montażem poradzi sobie każdy, nawet bez specjalistycznych narzędzi, co jest też doskonałą propozycją dla samotnych kobiet, którym nikt nie pomoże w ich zakładaniu i które nie mają specjalistycznej wiedzy na ten temat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here