Odebranie kluczy do własnego mieszkania lub domu to początek wielkiej przygody, zwłaszcza gdy wnętrze jest w stanie surowym. Podpowiadamy, jak modnie i rozsądnie zaaranżować przestrzeń.

Dlaczego warto skorzystać z usług projektowania wnętrz?

Wybierając usługi projektowanie wnętrz Gdynia warto to zrobić jeszcze przed rozpoczęciem budowy domu lub mieszkania. Wykonanie projektu zajmuje sporo czasu. Zależne jest m.in. od metrażu pomieszczeń, dlatego jeśli chcemy uniknąć opóźnień zaplanujmy to z wyprzedzeniem. Dlaczego jednak warto zdecydować się na usługi architekta wnętrz? Odpowiednio zaprojektowana przestrzeń to gwarancja funkcjonalności wymarzonego lokum. Źle zastosowane zasady ergonomii wpływają nie tylko na komfort, ale i samopoczucie. Nawet przy odpowiednim doborze kolorów i idealnym wyposażeniu przebywanie we wnętrzu ze złym układem funkcjonalnym, zburzy naszą radość z wymarzonego domu czy mieszkania.

Jak znaleźć odpowiednią ofertę?

Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła projektowanie wnętrz Gdynia ilość ofert może przyprawić nas o zawrót głowy. Wybierając architekta wnętrz warto zwrócić uwagę nie tylko na proponowane ceny za usługi. Dobrym pomysłem będzie umówienie się na rozmowę, podczas której określimy nasze potrzeby. Jeśli osoba odpowiedzialna za projekt będzie w stanie podpowiedzieć nam różne korzystne rozwiązania i po prostu złapiemy z nią wspólny język, być może będzie to właściwy wybór. Nie zapomnijmy też zapytać o dostępne terminy.

Modne style

Na popularności nie tracą style skandynawskie i loftowe.  Minimalistyczne aranżacje są synonimem funkcjonalności. Poprzez rezygnację z dużej ilości bibelotów przestrzeń staje się uporządkowana, a tym samym sprzyjająca odpoczynkowi i regeneracji. Uniwersalna biel nie musi być nudna, jeśli z rozwagą dobierzemy mocne akcenty kolorystyczne. Możesz też postawić na delikatne połączenia, np. beże.

Coraz częściej jednak sięgamy po śmiałe rozwiązania, czego przykładem może być styl boho. Wyróżnia go artystyczny charakter. W mieszkaniach w tym klimacie często goszczą etniczne wzory, kolorowe dywany, miękkie poduszki, makramy i drewniany ozdoby. Nie sprawdzi się jednak dla osób ceniących ład i uporządkowanie. Oryginalnym rozwiązaniem może być też styl glamour, kojarzący się z luksusem i przepychem. Jeśli więc chcemy stworzyć idealną przestrzeń architekt oferujący projektowanie wnętrz Gdynia może być świetnym rozwiązaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here