Rozglądasz się może za prezentem na urodziny, komunię lub inną okazję dla młodszego członka rodziny? A może sami chcielibyście móc wrócić do nieprzespanych nocy, kiedy to z przyjaciółmi mieliście okazję przeżywać przygody ulubionych postaci z gier? W tym artykule znajdziecie kilka informacji dotyczących padów i konsoli Xbox One, dzięki którym Twoje wspomnienia na nowo wrócą i pozwolą Ci ponownie wkroczyć w ten tajemniczy cyfrowy świat. Koniecznie sprawdź, jakie informacje dotyczące konsoli Xbox, przygotowaliśmy!

Konsola Xbox – nowa generacja

Konsole Xbox one S są jedną z nowszych generacji, które jeszcze nie tak dawno zostały wypuszczone spod skrzydeł marki Microsoft. Pomimo że swoją premierę przechodziły kilka lat wstecz, to od tamtego czasu na rynku mogliśmy zaobserwować pojawienie się nowych wersji tego modelu, m.in. Xbox One X (którą mogliśmy zakupić już w 2017 r.). Innowacyjne urządzenia umożliwiają nie tylko granie w gry, ale i również oglądanie filmów w doskonałej jakości, jaką gwarantuje technologia 4K, czy też odtwarzanie ulubionej muzyki z płyt CD.

Stawiając na konsolę Xbox One, która wyposażona jest w dodatkowe urządzenie, które występuje pod nazwą Kinect, możemy z kolei liczyć na nieograniczone źródło zabawy dla wszystkich znajomych i całej naszej rodziny – gry ruchowe nie tylko pozwalają na rozwijanie naszych sprawności, ale i również doskonale sprawdzają się na różnego rodzaju imprezach i tego typu spotkaniach.

Konsole Xbox One i pad do Xbox One

pad do xboxa one
https://pixabay.com/pl

W asortymencie wielu sklepów można znaleźć konsole Xbox one, oraz całe zestawy, w skład których wchodzą również pady do Xbox i podstawowe gry. Możesz wybrać np. konsolę Xbox z grą wydaną przez Microsoft Halo 5 – która jest dostępna jedynie na urządzeniach tej marki. Można również znaleźć tu warianty, które obejmują także inne bardzo popularne propozycje m.in. Tomb Rider, FIFA, Far Cry czy z grami Disneya, które szczególnie są dedykowane dla najmłodszych graczy.

Tak naprawdę tylko od naszej decyzji zależy, czy decydujemy się na zakup konsoli Xbox One z jednym lub z dwoma padami. Wybieramy w ten sposób pojemność dysku, kolor konsoli, a także opcję z abonamentem – Xbox Live Gold na z góry określony czas. Koniecznie sprawdź, co aktualnie do zaoferowania mają sklepy!

Konsola Xbox One – konsola do gier z potężną mocą

Uwielbiasz gry video i za każdym razem, gdy z nich korzystasz, oczekujesz, że zapewnią Ci niezapomniane wrażenia? Skorzystaj z zalet, jakie daje Ci konsola Xbox One, jak i również kontrolery, gry i specjalne dodatki, skierowane do osób, które korzystają z tego urządzenia. Xbox One jest trzecią generacją konsol, które produkowane są przez firmę Microsoft. Jej oficjalna prezentacja i jednocześnie wprowadzenie na rynek miały miejsce ponad 7 lat temu. Jest to urządzenie, które docelowo miało stać się zastępcą Xbox 360 – jeżeli byliście lub jesteście właścicielami tego urządzenia, to z pewnością ucieszyć Was może informacja, że Xbox One jest po części kompatybilne z oprogramowaniem, które wgrane jest do jego poprzednika. Konsola dostępna jest na rynku w dwóch wersjach sprzętowych.

xbox pad
https://pixabay.com/pl

Około 5 lat temu przez Microsoft została zaprezentowana konsola Xbox one S, czyli urządzenie, które jest prawie o połowę mniejsze od swojej oryginalnej wersji, a w dodatku jego konstrukcja umożliwia umieszczenie urządzenia w pozycji pionowej. Z kolei 4 lata temu pojawił się na rynku Xbox One X, jest to sprzęt, w którym umieszczono dużo mocniejsze i trwalsze podzespoły. Dotąd konsole Xbox One sprzedawały się głównie w dziesiątkach o ile nie setkach milionów sztuk. Jedną z gier, o której można powiedzieć, że szczególnie zapadła pamięci graczy, była – Halo 5: Guardians, ale naturalnie nie była to jedyna gra, ciesząca się tak dużym zainteresowaniem, która powstała na Xbox One.

Jeżeli jesteście jednymi z miłośników konsoli Microsoft, z pewnością macie już w swojej kolekcji Xbox Series X. Posiadanie Xbox One X lub Xbox One S, pozwala na cieszenie się rozrywką w jakości 4K. Koniecznie sprawdź czego jeszcze nie może zabraknąć we wnętrzach w nowym mieszkaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here